مجموعه فرهنگی نورباران

"کار فرهنگی درست، آن چیزی است که جوان ما را انقلابی بار بیاورد. (رهبر حکیم انقلاب)"

امروز سه شنبه ۳۰ام بهمن ۱۳۹۷
 

اردیبهشت ۱۳۹۴

به گزارش مجموعه فرهنگی نورباران و به نقل از بنیاد فرهنگی المهدی علیه السلام ، در این جلسه که به صورت ارائه ی گزارشی از عملکردهای فرهنگی این کانون برگزار شده بود، در ابتدا جناب آقای دکتر نواب، مدیر عامل بنیاد فرهنگی المهدی علیه السلام، به معرفی کانون فرهنگی مسجد نورباران و فعالیت های صورت گرفته توسط این کانون، برای اعضای هیئت مدیره پرداختند و سپس جناب اقای قادریان، مدیرمسئول مجموعه فرهنگی نورباران، به ارائه توضیحات مختصری پیرامون فعالیت های انجام شده توسط اعضای مسجد نورباران پرداختند و در همین زمینه قطعه فیلمی هم از اقدامات فرهنگی انجام شده در اردوهای مهاجران را، به سمع و نظر حضار رساندند.

پس از ایشان، حضرت آیت الله مهدوی دامت برکاته، رئیس هیئت مدیره بنیاد فرهنگی المهدی علیه السلام، به جایگاه سخنرانی رفتند و از کارهای انجام گرفته توسط این کانون فرهنگی ابراز خشنودی و مسرّت فراوان نمودند.

ایشان در ادامه فرمودند: همه ی این کارهایی که انجام می دهید اعم از کارهای فرهنگی یا اردوهای جهادی، شاکله اش یک چیز است و آن ایمان و اعتقاد خداست و به قول قرآن کریم :قُل کُلٌّ یَعمَلُ عَلی شاکلَته  اسرا/۸۴ – عمل انسان روی شاکله اش است. هرچه اعتقاد انسان قوی تر باشد عمل او راسخ تر است. در دوران جنگ موقع عملیات همه یکسان نبودند و تفتوت در بحث ایمان بود. انقطاع می تواند زمینه ساز رفع مانع باشد مثل اردوهای شما که موقعیت مناسبی برای تقویت ایمان افراد است و شما هم باید تمام تلاشتان بر این باشد که در این اردوها ایمان افراد را افزایش دهید.

حضرت آیت الله مهدوی، پس از ارائه ی راهکارهایی فرهنگی و اخلاقی جهت هرچه بهتر برگزار شدن این گونه اردوها، در پایان برای این مجموعه ی موفق در سطح شهر اصفهان، آرزوی موفقیت و سربلندی نمودند.

در پایان هدایایی نیز به این جمع بیست نفری اهدا گردید و اعضا با حضرت آیت الله مهدوی عکس یادگاری نیز گرفتند.


تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ۹۵

مطالب مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران